Lietuvos vaikų piešinių konkursas ,,BALTA PASAKA 2018‘‘

2018 11 23 15.46.37 166x300

Balta pasaka. Lukas Šergalis

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Lietuvos dailės ugdytojų draugija trečius metus iš eilės organizuoja žiemiškai jaukų piešinių konkursą „Balta pasaka“. Konkurse moksleiviai skatinami pasirinkti mėgstamą piešimo priemonę (guašą, akvarelę, tušą, kreideles ar kt.), duoti galios vaizduotei ir kūrybiškai atskleisti baltos pasakos temą!

 

Net devyni dailės būrelio ,,Baltas lapas“ nariai įvairiausiomis technikomis ieškojo originalaus atsakymo į pasiūlytą temą-užduotį. Dešimtokės Oresta Lazauskaitė ir Justė Kaminskaitė, septintokės Kotryna Kaminskaitė ir Samanta Blaudžiūnaitė, pradinių klasių mokinukės Milda Jankeliūnaitė ir Gabija Luišytė, penktokas Andrius Paškauskas, šeštokai Tomas Josiukas, Lukas Šergalis ir Ignas Jurkūnas savo vizualinius pasakojimus kūrė gratažo, linoraižinio, kaligrafijos, piešimo ir mišriomis technikomis.

Mokytoja Virginija Armanavičienė

Bookmark the permalink.