„Gudri lapė“ tęsia savo darbą

            Informacinio raštingumo konkursas „Gudri lapė“ šiemet vėl sukvietė rajono  ketvirtų klasių mokinius į  Kazimiero Baršausko mokyklą-daugiafunkcį centrą. Gižuose vasario 14 d.  įvairias loginio mąstymo užduotis sprendė mokiniai iš Vilkaviškio „Ąžuolo“ ir Kybartų „Saulės“ progimnazijų, Virbalio pagrindinės, Vilkaviškio pradinės mokyklų, Pilviškių gimnazijos, Alvito, Keturvalakių  skyrių.  Ačiū tariame ruošusiems mokinius mokytojams, sveikiname nugalėtojus – Aivarą Ramanauską (I vieta, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazija), Adamą Grigą (II vieta, Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras) ir Paulių Kaškevičių (III vieta, Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras). Visi konkurso dalyviai gavo padėkos raštus, nugalėtojams įteiktos atminimo dovanos, kurias įsteigė Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyrius.  Po konkurso dalyviams vyko Marijampolės Robotikos mokyklos edukacinis renginys.

                                                                 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Miknaitienė

Bookmark the permalink.