Idėjų gniūžtė 2026

Balandžio 24–ąją Vilkaviškio vaikų-lopšelyje „Buratinas” vyko kasmetinė respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Idėjų gniūžtė 2026”. Šioje konferencijoje dalyvavo ir savo pranešimus pristatė mūsų centro ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irma Krančiukienė ir specialioji pedagogė, logopedė Vilma Paplauskienė.  Mokytoja Irma dalinosi patirtimi ir pristatė pranešimą… Skaitykite daugiau

Trispalvis patiekalas – sveikas pasirinkimas

spalvotai 350x350

Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro  Gižų ikimokyklinio ugdymo „Žirniukų“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Irma Krančiukiene, Agne Arbataitiene ir mokytojo padėjėja Agne Urbanavičiene, dalyvavo respublikiniame virtualiame STEAM projekte „Trispalvis patiekalas – sveikas pasirinkimas“, kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos valstybės… Skaitykite daugiau

Konkursas „Gudri lapė“

Lape 2026 467x350

Vasario 25 dieną rajoninis informacinio mąstymo konkursas „Gudri lapė” penktą kartą sukvietė Vilkaviškio rajono mokinius į mūsų mokyklą. Dalyvius savo daina pasveikino antros klasės mokinė Karilė Dirmeikytė. Susikaupę ketvirtokai iš rajono mokyklų bandė įveikti įvairaus sudėtingumo uždavinius. Džiugu, kad visiems… Skaitykite daugiau