Problemų sprendimo diena mokykloje

2024 metai paskelbti Europos Sąjungos ir NATO metais. Kokius faktus mokiniai žino apie sąjungą ir karinį aljansą? Kokių žinių trūksta? Ar supranta jų tikslus ir naudą? Penktadienį mokykloje vyko problemų sprendimo diena, kurios metu mokiniai ieškojo atsakymų į šiuos iškeltus klausimus, grupėse parengė metodinę medžiagą apie ES ir NATO, kuri bus naudojama istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokų metu.

Po veiklų vyko protmūšis, skirtas kovo 11-ajai paminėti.  Jame dalyvavo mokinių, mokytojų ir Gižų kaimo bendruomenės komandos. Sveikiname nugalėtojus – kaimo bendruomenės komandą „Rausvė“,  mokinių komandas „Ąžuolai“ ir „Lietuvaičiai“. Smagiai ir turiningai praleistas laikas, pasitikrintos žinios, atrasta naujo, o svarbiausia – nuoširdus vienas kito palaikymas ir stiprus bendrystės jausmas.

Bookmark the permalink.