Paminėjome Laisvės gynėjų dieną

Mes lietuviai negalime pamiršti 1991 m. sausio 13- osios, tiesiog privalome išsaugoti šiuos prisiminimus, jais dalintis, kasmet prisiminti ir lenkti galvas už mūsų laisvės gynėjus. Minėdami Laisvės gynėjų dieną prisijungėme prie pilietinė akcijos „Pergalės šviesa“ – ryte mokyklos-daugiafunkcio centro languose sužibo atminimo žvakelės, buvo prisimenami sausio 13-osios įvykiai, Lietuvos gyventojų vienybė ir parodytas pasiaukojamas ryžtas prieš agresorių,  pagerbiamas žuvusiųjų už atkurtą valstybės Nepriklausomybę atminimas.

Vėliau pradinių klasių mokiniai gamino neužmirštuoles, sniegenas, skaitė eilėraščius, žiūrėjo filmus, o vyresniųjų klasių mokiniai atliko praktinę užduotį – kūrė eiles apie LAISVĘ 1f1f1 1f1f91f1f1 1f1f91f1f1 1f1f9

Bookmark the permalink.