Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjome prasmingai

Kovo 10 d. mokykla buvo pilna šurmulio – vyko 2 renginiai: klasės pristatė savo verslo idėjas ir organizuotas protmūšis „KĄ  IŠMOKSI, ANT PEČIŲ NENEŠIOSI“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Pristatant verslo idėjas netrūko mokinių išradingumo ir kūrybiškumo. Ir kokių įdomių pasiūlymų pateikė vaikai – nusiraminimo žaislai, įvairūs kepiniai, virtuvės reikmenys… Pagalvota ir apie gamtos išsaugojimą. Po pristatymų gaminius galima buvo įsigyti.

Protmūšyje varžėsi 5 mišrios komandos, sudarytos iš mokinių, mokytojų, ūkinės grupės atstovų. Šeštai komandai atstovavo Gižų kaimo bendruomenės nariai. Komandoms padėjo sirgaliai, kurie savanoriškai susibūrė į nedideles grupeles. Visą valandą vyko rimta, atkakli, tačiau draugiška ir garbinga kova, nes atliekant užduotis reikėjo ne tik žinių, bet ir komandos sutelktumo, kūrybiškumo. Pasibaigus protmūšiui, komisija aptarė rezultatus, paskelbė nugalėtojus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems. Manome, jog tokios veiklos ugdo pasitikėjimą savimi, formuoja pozityvius tarpusavio santykius, bendruomeniškumą. 

Bookmark the permalink.