Dailyraščio konkursas „Baltos lankos, juodos avys“

                     „Rašysena tokia pat nepakartojama, kaip ir pirštų atspaudai. Kiekviena kilpelė, kiekvienas užraitėlis praneša apie rašančiojo privalumus, apie pomėgius ir polinkius, apie praeitį ir kartais net apie ateitį”   (Cash Peters).

               Baigėsi dailyraščio „Baltos lankos, juodos avys“ konkursas. Jame dalyvavo 5-10 klasių mokiniai, centro ir Gižų kaimo bendruomenių nariai. Darbų buvo pateikta daug, komisijai teko paplušėti, kol išrinko taisyklingiausiai ir gražiausiai rašančius. Ačiū visiems dalyvavusiems. Džiaugiamės rezultatais, sveikiname nugalėtojus.  

5–6 klasių grupėje:

  • Meda  Navikaitė – I vieta
  • Melita Varnelytė – II vieta
  • Barbora Kiverytė – III vieta

7–10 klasių grupėje:

  • Tomas Lenkas – I vieta
  • Nojus Jasulaitis – II vieta
  • Enrika Krunkauskaitė – III vieta

Suaugusiųjų grupėje:

  • Nijolė Vaitūnaitienė – I vieta
  • Vilma Paplauskienė – II vieta
Bookmark the permalink.