„Gudri lapė“ vėl mokykloje

Jau antrus metus centre vyksta rajoninis pradinių klasių mokinių informacinio raštingumo konkursas „Gudri lapė“. Vasario 23 d.  įvairias loginio mąstymo užduotis sprendė 4 klasių mokiniai iš Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos, Vilkaviškio pradinės mokyklos, Gražiškių, Pilviškių gimnazijų, Alvito, Keturvalakių, Bartninkų skyrių. Tik viena užduotis visiems buvo neįveikiama, su kitomis dalis mokinių sėkmingai susidorojo. Dėkojame ruošusiems mokinius mokytojams, sveikiname nugalėtojus – Deividą Ivanauską (I vieta, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazija), Augustą Andriušaitį (II vieta, Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras, Keturvalakių skyrius), Emilį Petraitį (III vieta, Pilviškių gimnazija). Po konkurso dalyviams vyko Marijampolės LISPA mokyklos užsiėmimas, mokiniai programavo ir konstravo lėktuvėlius.

Bookmark the permalink.