Edukacinė erdvė I aukšto koridoriuje

Mūsų mokyklos I aukšto koridoriaus erdvė yra skirta žaidimams, loginiam mąstymui, bei nusiraminimui. Erdvėje galima laisvai judėti, todėl dažnai čia mokiniai organizuoja judriąsias ir įdomiąsias pertraukas. Kartą per savaitę galima pajudėti su Nintendo Wii konsolės žaidimais. O pagal televizoriuje rodomų muzikinių klipų ar mankštos įrašus smagu linksmai pajudėti.

Yra galimybė ir ramiau leisti laiką: gyvai žaisti šaškėmis ar šachmatais. Žaidžiant šaškėmis ar šachmatais – vaikai vysto mąstymą, stiprina atmintį bei geba sukaupti dėmesį. Šioje erdvėje taip pat rengiami ir šaškių turnyrai, kur pertraukų metu mokiniai turi galimybę pasivaržyti ne tik tarpusavyje, bet ir su mokytojais. žaisdami vaikai gali nusiraminti, įgyja naudingų gyvenimiškų įgūdžių – išmoksta valdyti situacijas, priimti iššūkius ir juos įveikti, mokosi laimėti bei pralaimėti.

I aukšt 1024x768
Bookmark the permalink.