Virtualios pamokos ir edukacijos su Lietuvos jūrų muziejumi

Kai kelionės ribojamos, lankyti muziejų ir dalyvauti jame rengiamuose edukaciniuose užsiėmimuose bei pamokose jau galime ir virtualiai.

Lietuvos jūrų muziejaus parengtos virtualios pamokos papildo Bendrojo ugdymo programas, skatina savarankiškai imtis iniciatyvos, domėtis įvairiomis gyvenimo sritimis, atrasti savo stiprybes ir talentus, prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi. Praktinės veiklos ugdo komunikavimo ir bendradarbiavimo, pilietiškumo, kūrybiškumo, iniciatyvumo, refleksijos bei aukštesnio mąstymo gebėjimus. Padeda orientuotis istoriniame laike ir erdvėje, kviečia pažinti ir tyrinėti aplinką. Muziejaus specialistų parengtos metodinės rekomendacijos padės mokytojui pasirengti pamokai ir sklandžiai organizuoti ugdymo procesą. Ir visa tai tam, kad išmoktume PAŽINTI, DŽIAUGTIS ir SAUGOTI žmogaus harmoniją su jūra.

https://muziejus.lt/lt/paslaugos/virtualios-pamokos

Lietuvos jūrų muziejus plečia savo veiklos erdves – edukacinius užsiėmimus organizuoja ir nuotoliniu būdu. Šios pamokos vedamos kompetentingų, nemenką patirtį turinčių edukatorių, pasitelkiant  įvairius kūrybinius metodus, taip pat ir turimą archyvinę medžiagą, muziejaus ekspozicijas ir eksponatus. Muziejaus eksponatai, turima archyvinė medžiaga, edukatorių patirtis ir lankstumas pamokos sudėtingą teorinę medžiagą padeda pristatyti kūrybiškai ir patraukliai, atliepiant moksleivių amžių.

https://muziejus.lt/lt/paslaugos/nuotolines-edukacijos

logo 2
Bookmark the permalink.