Sporto klubas „Rūsys“

Mokyklos rūsyje jau keleri metai gyvuoja sporto klubas ,,Rūsys“, kuris buvo įrengtas bendradarbiaujant su kaimo bendruomene. Šiandien sporto klubas jau gerokai stovi įvairūs treniruokliai, svorių kilnojimo įranga, teniso stalas, yra ir aerobikai skirto inventoriaus. Klube lankosi ne tik mokiniai, kuriems čia vyksta fizinio ugdymo pamokos ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai, bet ir įvairaus amžiaus Gižų bendruomenės nariai.
Kiekvienas atėjęs į klubą, nesunkiai randa sau tinkamą sportinę veiklą. Sporto klube galima ne tik aktyviai sportuoti, bet ir žaisti šaškėmis, šachmatais, domino.  Lankant sporto klubą bendruomenės nariai turi galimybę artimiau susipažinti, pabendrauti su naujai atsikėlusiais gyventojais, pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais ar tiesiog smagiai praleisti vakarą sportuojant.

Pagal galimybes ir turimus finansus, klube sportuojantiems talkina profesionalūs treneriai.

Bookmark the permalink.