Balandžio 24–ąją Vilkaviškio vaikų-lopšelyje „Buratinas” vyko kasmetinė respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Idėjų gniūžtė 2026”. Šioje konferencijoje dalyvavo ir savo pranešimus pristatė mūsų centro ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irma Krančiukienė ir specialioji pedagogė, logopedė Vilma Paplauskienė.
Mokytoja Irma dalinosi patirtimi ir pristatė pranešimą „Lopšelinuko pasaulis: diena pilna atradimų“ o spec. pedagogė, logopedė Vilma pristatė savo praktinėje veikloje naudojamą priemonę ,,Raidžių apyrankės”.











