,,Kas būtų, jei būčiau Lietuvos karys“

    2019 m. birželio 27 d. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų vasaros stovykloje vyko susitikimas ,,Kas būtų, jei būčiau Lietuvos karys“ su LK KPKT Alytaus RKPKS Marijampolės poskyrio kariais – št. srž. V. Preskienyte, vyr. srž. S. Paukštaičiu ir gr. E. Bodyte. Štabo seržantė V. Preskienytė aiškiai ir suprantamai stovyklautojams papasakojo Lietuvos kariuomenės istoriją, veiklą, tikslus, paaiškino kareivių laipsnius ir jų žymėjimą bei kariuomenės grandis ir funkcijas. Karė uždavė daug klausimų apie kariuomenę, o drąsiausiems ir teisingai atsakiusiems dalyviams įteikė prizus. Vėliau vaikai suskirstyti komandomis dalyvavo ,,kareiviškose“ estafetėse. Kiekvienas galėjo išbandyti savo akies taiklumą šaudyme bei paragauti sauso kareivio dienos davinio. Visiems buvo įdomu, kaip galima išsivirti košę be ugnies. Viso renginio metu vyravo šilta ir draugiška nuotaika.

Bookmark the permalink.