„GUDRI LAPĖ“ PERGUDRAUTA

Balandžio 28 d. mokykla-daugiafunkcis centras organizavo  rajono 3–4 klasių mokiniams informacinio mąstymo konkursą „Gudri lapė“. Tai buvo pirmas tokio pobūdžio konkursas rajone, kuriame reikėjo atlikti informacinio mąstymo užduotis, logiškai ir nuosekliai galvoti.  Smagu, kad 15 pradinukų iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Vilkaviškio pradinės ir  „Ąžuolo“ progimnazijos, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Alvito ir Gižų Kazimiero Baršausko  mokyklų-daugiafunkcių  centrų nepabijojo priimti iššūkį ir pabandė pergudrauti „lapę“. Po konkurso visi dalyvavo Robotikos akademijos užsiėmime – atliko kūrybinę užduotį. Džiaugiamės rezultatais –  dauguma užduočių buvo įveikiamos. Nugalėtojai – Pilviškių „Santakos“ gimnazijos ir Kybartų „Saulės“ progimnazijos mokiniai. Didžiuojamės ir mūsų mokyklos pradinukais – trečioke Gabija Šerpenskaite bei ketvirtoku Dovydu Juška, kurie pasirodė ne iš kelmo spirti. Visi dalyviai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti centro padėkos raštais, o nugalėtojai – Vilkaviškio rajono švietimo, kultūros ir  sporto skyriaus padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Po renginio mokiniai įvardino, jog konkursas visiems patiko, nes užduotys nebuvo labai sunkios, smagiai praleido laiką konstruodami modeliukus. Ir svarbiausia, kad tokiame konkurse norėtų dalyvauti ir kitais metais.                     

     Rima Miknaitienė,

                                                                           direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Bookmark the permalink.