Dėl tikslinių ir profilaktinių tyrimų įstaigos darbuotojams

Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo 27 d. įsigaliojus naujiems LR teisės aktams, visi centro darbuotojai privalo atlikti profilaktinį testavimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ne dažniau kaip kas 7 dienos ir ne rečiau kaip kas 10 dienų.

Profilaktiškai netiriami (netestuojami) asmenys, kurie:

  • dirba tik nuotoliniu būdu;
  • mažiau nei prieš 180 dienų persirgo COVID-19 liga;
  • mažiau nei prieš 60 dienų yra gavę teigiamą serologinio tyrimo (antikūnių) atsakymą ;
  • mažiau nei  prieš 180 dienų buvo paskiepyti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal pilną skiepijimo schemą.

Vadovaujamasi dokumentais :

  • Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2021 m. kovo 26 d. nutarimu Nr. 178 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. gegužės 7 d. nutarimo Nr. 544 „Dėl darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, tik iš anksto pasitikrinusiems ir vėliau periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamosiomis ligomis, sąrašo ir šių darbuotojų sveikatos tikrinimosi tvarkos patvirtinimo“ pakeitimo“;
  • Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m.  gruodžio 23 d. įsakymu Nr. V-3006 „Dėl skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina prioritetinių asmenų grupių nustatymo“
  • Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 29 d. sprendimu Nr. V-1336 „Dėl tyrimų dėl covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo“.

Direktorės 2021 m. kovo 31 d. įsakymas Nr. 21 „Dėl tikslinių ir profilaktinių tyrimų“

Bookmark the permalink.