Valandėlė – susitikimas

              „Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo smulkmenų“  T. Livijus

Renginių, skirtų mokyklos 150-mečiui  plane esame numatę  susitikimus su  buvusius mokyklos mokiniais, kurie pasakoja savo sėkmės istorijas. Šias veiklas vykdo klasių vadovai su savo auklėtiniais.

„Kaip smagu vėl sugrįžti į savo mokyklą“ – tokiais žodžiais pradėjo susitikimą su 7 klasės mokiniais ūkininkai Audrutė Dirmeikienė ir jos sūnus Andrius Dirmeikis. Jie abu mokėsi šioje mokykloje, abu gyvena ir dirba Gižuose. Svečiai papasakojo, kaip jiems sekėsi mokykloje, ko įgijo besimokydami, prisiminė juos mokiusius mokytojus. Papasakojo labiausiai įsiminusius epizodus iš mokyklinio gyvenimo. Įvardino, kokios savybės, žinios labiausiai pravertė savarankiškame gyvenime.

Mokiniams pasakojo apie savo tolimesnį pasirinkimą ir dabartį: kaip pradėjo ūkininkauti, kaip „prigijo“ Gižuose, kaip „užkrėtė“ šia veikla ir savo sūnus.  Akcentavo, kad niekada nevėlu mokytis, kad svarbiausia gyvenime – būti Žmogumi. Susitikimo pabaigoje linkėjo visiems atsakingo ir pozityvaus požiūrio į bet kokią veiklą. Taip pat drąsino nebijoti klysti, nes klaidų taisymas veda kiekvieną į priekį. Audrutė Dirmeikienė užbaigė susitikimą tokiais žodžiais: „Džiaugiuosi, kad aš ir mano sūnūs mokėsi šioje mokykloje. Dabar čia ikimokyklinio ugdymo grupę lanko anūkė Rusnė, tuoj prisijungs ir antroji. Didžiuodamasi galiu teigti, kad tai mano mokykla, kuri skatino mane tobulėti, kuri ugdė manyje vertybines nuostatas“.

7 klasės vadovė Rima Miknaitienė

Bookmark the permalink.