„Tėvynės meilė tebus mums vadovas!“

Savaitei laiko į Gižų seniūniją pratyboms atvykęs MPB „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, kovo 18 d. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro sporto aikštyne suorganizavo karinės technikos parodą, supažindino su ginkluote ir ekipuote.

Karių kvietimą susipažinti su naudojama technika ir įranga entuziastingai priėmė ne tik visa mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė, Gižų ir aplinkinių kaimų gyventojai, bet ir tolėliau įsikūrusios  įstaigos – Alvito mokykla-daugiafunkcis centras bei  Vilkaviškio socialinės globos centras. 

Smalsuoliai galėjo užsidėti kuprinę su visa kareiviška apranga ir amunicija, kuri sveria apie 70 kg, pačiupinėti šiuolaikinius ginklus, pasidaryti veido maskuotę, susipažinti su medicinos transporto įranga, pasivėžinti su šarvuočiu M113.  Buvo gera pabendrauti su kariais, kurie maloniai dalinosi savo karinės tarnybos praktika. Tai įsimintina pilna gerų įspūdžių diena ir vaikams, ir suaugusiems.

Turėdami tokius karius, galime didžiuotis ir tikėtis, kad mūsų Tėvynė bus saugoma ir jai nekils jokių pavojų.

Bookmark the permalink.