Pradinukai Curiosity – mieste smalsiems

pasas%20logo(1)Vaikų kultūrinis ir meninis ugdymas yra svarbi asmenybės ugdymo dalis. Nuo šių mokslo metų atsirado nauja priemonė mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas – Kultūros pasas. Naudojantis šia priemone pirmąjį mokslo metų pusmetį (rugsėjo – gruodžio mėn.) lėšos kultūrinei pažintinei veiklai buvo skirtos pradinių klasių mokiniams (5 Eur vienam mokiniui).

Tad mūsų pradinukai pasinaudojo jomis ir sudalyvavo edukacinėje programoje Kaune Curiocity – mieste smalsiems vaikams.

   Žaisdami, eksperimentuodami mokiniai susipažino su muzikos menu, radijo studijos veikimo principais. Amfiteatre mokėsi šokti įvairius šokius nuo liaudies iki hiphopo. Pasinaudodami interaktyviais stendais, mokiniai susipažino su spalvų maišymu, kūrė savo šedevrus ant specialių piešimo sienų, spalvų stalo.

    Vaikai, aplankę visas žaidybines, edukacines erdves, atrado naudingos informacijos ir smagios veiklos.

Lina Mačiulaitienė

 

Bookmark the permalink.