Pavasaris jau čia pat! Švęskime drauge

Pamažu jau džiugina ateinančio pavasario saulės spindulėliai, gražiais balseliais čiulbina ir pirmieji paukšteliai.

Kasmet pavasarį pasitinkame siausdami Kaziuko kermošiuje. Deja, šie metai mums neleidžia susitikti ir smagiai pašurmuliuoti. Bet tikrai kepti riestainius, kažką drožti, kažką pasiūti ar numegzti tikrai galime, o ir parduoti ar išmainyti virtualioje erdvėje jau mokame.

kaziuko muge 2021 2

Tad kibkime į darbus, o savo rankdarbių ar kepinių (parduodamų, išmainomų ar tik savo akių ir širdelės džiugesiui paruoštų) fotografijomis ir su mumis pasidalinkite. Dalintis galite Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro facebook grupėje arba siųskite el. paštu biblioteka@gizumokykladc.lt (sukurta jūsų nuotraukų galerija bus patalpinta centro tinklapyje)                           

20190315 inkilai400

Kviečiame sudalyvauti ir kaimo bendruomenės akcijoje „Šeimos inkilas Gižų parkui“. Kadangi dar karantinas nesibaigia, raginame inkilus paukšteliams gaminti namuose ir jei nėra galimybės atvykti šeimai pakabinti savąjį inkilą parke, prašome pristatyti į mokyklą, o mes viskuo saugiai pasirūpinsime.

 

                                                                                                             

Bookmark the permalink.