O… besmegeniai juk ištirpsta

Ar patys mažiausi mūsų centro ugdytiniai gali atlikti bandymus? Ar gali pavykti visiems kartu dirbti? Ar nesusidarys grupėje chaosas? Ar…  Tiek daug klausimų sau uždavė pačių mažiausiųjų – 2-3 metų grupės vaikų mokytoja Agnė ruošdamasi su vaikais bandymui „Kaip tirpsta besmegeniai?“.

Bet mokytojos noras padėti mokiniams patiems tyrinėti aplinką pasiteisino. Juo labiau, kad priemonių reikalingų bandymams visada galima rasti „Mažųjų laboratorijoje“. Kiek daug džiaugsmo mažiesiems suteikė besmegenių lipdymas. Tiesa, lipdė besmegenius jie ne iš sniego, o iš druskos ir sodos mišinio. Kepures atstojo vaistų taurelės, o rankas padarė iš šiaudelių.

O kaip smagu stebėti, kaip po lietaus (apipurškus acto ir vandens mišiniu) besmegeniai ima ir ištirpsta….

 

Bookmark the permalink.