Mokyklinės uniformos naujiems mokslo metams

Artėja nauji mokslo metai. Jau pats laikas pagalvoti apie mokyklines uniformas. Primename, kad mūsų mokyklos vyresnių klasių mokiniai dėvi mėlynus švarkus arba džemperius su mokyklos emblema ir languotus sijonus (mergaitės) bei tamsias kelnes (berniukai), o pradinukai – languotus sarafanus (mergaitės) bei mėlynus  švarkus arba džemperius (berniukai). Šiltuoju metų laiku galima dėvėti polo marškinėlius trumpomis rankovėmis.

Primename, kad mokyklinius džemperius su mokyklos logotipu ir marškinėlius su užrašu galima įsigyti  internetinėje uniformų parduotuvėje ELVA. >>>Aktyvi nuoroda>>>

Švarkų, sijonų ir sarafanų galite rasti mokyklinių uniformų parduotuvėje Marijampolėje, adresu Vytauto g. 18.

Primename, jog uniforma dėvima kiekvieną dieną visus mokslo metus, išskyrus penktadienį.

Bookmark the permalink.