„Mes vienas kitam reikalingi“

Mokyklos skambutis jau kviečia tęsti kelionę po nepaprastą žinių šalį,  patirti pažinimo džiaugsmą, atrasti tikrąją draugystę. Rugsėjo 1-oji –  pati svarbiausia kiekvieno mokinio, mokytojo, tėvelio bei mokyklos bendruomenės gyvenimo diena. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras džiugiai pasitiko šią šventę. Centro direktorė pasidžiaugė, kad šiais mokslo metais nepasikeitė mokytojų kolektyvas, o mokinių skaičius išaugo. Gražiu  mokyklos kolektyvu pasidžiaugė ir savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, atvykęs pasveikinti  mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenę, o šventės dalyvius ir svečius  sveikinęs Gižų seniūnas Romas Kučiauskas padovanojo obelaitę mokyklos-dagiafunkcio centro  svajonių sodui, kaip priminimą, kad saldžių vaisių dažnai tenka ir palaukti,

Šventės metu didžiausias dėmesys skirtas pirmokėliams, kurie  šiandien dar nedrąsiai žengia į mokyklą, bet  tradiciškai, kartu su tėveliais sodina savo medelį pasižadėdami prižiūrėti jį, kol mokysis šioje mokykloje.  Šventės metu buvo pristatyta nauja erdvė – gamtos mokslų laboratorija-kupolas, kur vaikai  stebės, tyrinės ir atras kažką naujo.

   Didžiausias džiaugsmas mokiniams –  susitikti  su klasės draugais, mokytojais ir suprasti, kad mes visi vienas kitam reikalingi.

Po pirmosios pamokos mokyklos parke visi galėjo tapti muzikantais ir pagroti lauko instrumentais  (edukacinius užsiėmimus organizavo UAB Percussion Play Baltics atstovai). 

Bookmark the permalink.