Dar viena mokymosi erdvė

Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai nuo šių metų rugsėjo mėn. gali džiaugtis nauja, spalvinga, saugia, kūrybiškumą ir fizinį aktyvumą ugdančia lauko žaidimų aikštele. Joje mažieji galės sportuoti, važinėtis  dviračiais ir paspirtukais, skaičiuos, pažins spalvas bei mokysis saugaus eismo pradmenų.  

Šioje erdvėje plėtosis visos vaikų poreikius ugdančios kompetencijos: sveikatos saugojimo, socialinė, komunikavimo, pažinimo ir  meninė. Veiklų metu mokinukai ugdysis vertybines nuostatos ir gebėjimus.

Naujoje erdvėje vaikai bus skatinami aktyviai įsitraukti į ugdomuosius žaidimus, bus stiprinama jų psichinė ir fizinė sveikata, kas ypač aktualu šiais išmaniųjų technologijų laikais. Būdami lauke mažieji pajus laisvės, nuotykių, eksperimentų ar tiesiog vaikystės skonį. Taip pat negalime pamiršti ir pažinimo kompetencijos – aikštelėje vaikučiai susipažins su saugaus eismo pradmenimis, ugdysis  gebėjimą būti saugiais eismo dalyviais: eis per perėją, važiuos per sankryžą, pradės pažinti šviesoforo spalvų reikšmes, domėsis esama judėjimo technika ir noriai mokysis ja naudotis, gebės pažinti spalvas, skaičius ir kt.

Džiaugiamės ir mes, ir vaikai šia nauja lauko žaidimų aikštele. Manome, jog vaikai kartu su mokytojomis mokysis, stebės, klausinės, spręs problemas ir džiaugsis tuo, ką išmoko.

Agnė Arbataitienė, Irma Miciutienė 

Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio

centro ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Bookmark the permalink.