„Mes rūšiuojam“ su penktokais

Gruodžio mėnesį prisidėjome prie projekto „Mes rūšiuojam“ – mokykloje organizavome akciją „Surink panaudotas baterijas“. Pasiūlėme visoms klasėms pasivaržyti, kas daugiau surinks šių kenksmingų atliekų.

Smagu, kad dauguma vaikų ir tėvelių prisidėjo. Mes atidžiai pasvėrėme ir paruošėme baterijas atiduoti Atliekų tvarkymo centrui. Aktyviausi buvo ir daugiausiai baterijų surinko 5 klasės mokiniai, Kodėlčiukų grupė ir pirmokai. Iš viso surinkta beveik 40 kilogramų. Už mokyklos surinktas baterijas projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai skiria taškus, o vėliau už juos bus galima įsigyti mums reikalingų priemonių arba knygų.

Smagu buvo patiems vykdyti projektą. Dėkojame bibliotekininkei už idėją ir pagalbą.

4 klasės mokinės Rugilė Švedaitė ir Meda Navikaitė

Bookmark the permalink.