Lauko bibliotekėlė „Knygų namelis“

Šiuolaikiniai mokiniai dažniau laiką leidžia naudodamiesi informacinėmis technologijomis, nei skaitydami knygas. Įprastas knygas pamažu bandoma pakeisti elektroninėmis, tačiau jos niekada neatstos tikros knygos, kurią galima ne tik skaityti, vartyti, bet ir užuosti jos istoriją.

Mokyklos kiemas – puiki vieta atsisėdus ant suolelio medžių pavėsyje pailsėti, paskaityti knygą lietuvių ar užsienio kalba. Siekdami paskatinti mokinius, bendruomenės narius ir visus mylinčius knygas jomis dalintis,  šalia mokyklos įrengėme bibliotekėlę, kuri yra prieinama kiekvienam. Ši idėja suteikia progą mokiniams pagerinti skaitymo įgūdžius, pasidalinti mėgstama knyga su kitais. Suaugusiems – puiki proga pailsėti po dienos darbų.

IMG 20200522 125353 1024x768
Bookmark the permalink.