Kino buso kūrybinės dirbtuvės

Šiandien mokykloje praūžė Kino buso kūrybinės dirbtuvės. Tai dar viena pagal kultūros pasą finansuojama edukacija mokiniams, tik šį kartą mokėmės savo mokykloje.

Kino buso tikslas yra pasitelkiant kiną kaip priemonę, ugdyti moksleivių estetinį skonį, kūrybingumą, meninius gebėjimus, vizualinį raštingumą, kritinį mąstymą, formuoti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, naudojant interaktyvius ir kūrybiškumą skatinančius mokymosi metodus. Dirbtuvių metu moksleiviai turėjo galimybę patys patirti kaip žingsnis po žingsnio gimsta filmas, susipažino su kino kūrimo pagrindais, kino žanrais, profesijomis, pagrindiniais kino kūrimo etapais ir dramaturgijos principais, kino kalbos elementais ir išmoko juos atpažinti kine.

Užsiėmimai buvo labai interaktyvūs ir įtraukiantys visus moksleivius. Pagal pateiktas dramaturgines ir kino kalbos užduotis, nedidelėse komandose moksleiviai kūrė trumpas istorijas, režisavo, vaidino, filmavo montavo savo trumpus filmus.

Bookmark the permalink.