Kaziuko kermošius šurmuliavo namuose, o nuotaiką keliame į internetą…

Pirmąjį kovo savaitgalį kiekvienais metais tradiciškai įvairiose Lietuvos vietose, ir ne tik Vilniuje, šurmuliuoja Kaziuko mugė.  Dėl karantino ribojimų šįmet visos Kaziuko mugės, jų tarpe ir mokyklos-daugiafunkcio centro kermošius, persikėlė  į internetą.

Nors gyvai Kaziuko mugėje apsilankyti nepavyko, mugės nuotaiką galima buvo susikurti ir namuose. Ir mažieji centro ugdytiniai su savo auklėtojomis, ir mokiniai, mokytojai, bei ūkinės dalies darbuotojai gyveno pavasarinės šventės nuotaikomis. Kas kepė gardžius skanėstus, kas mezgė, kas iš medžio drožė, kas gardžią košę virė, kas  smaguriavo, o kas tik akį džiugino… tad visus sveikina pavasaris, linkėdamas daugiau šypsenų ir puikių pavasarinių dienų.

 

Bookmark the permalink.