KAIP SAVO JĖGOMIS SUKURTI ŠVENTINĘ APLINKĄ?

Tikriausiai niekas nesiginčys, kad prieš šventes papuošti namai suteikia šiam laikotarpiui ypatingą nuotaiką. Buvimas kartu, aplinkos jaukumas sukuria stebuklą. Sukurti šventinę nuotaiką ir aplinką kartais reikia tiek nedaug: KŪRYBIŠKUMO, ATSAKOMYBĖS, GEROS NUOTAIKOS, NUOŠIRDAUS DARBO… Pačių sukurta šventinė puošyba skleidžia džiugią šventinę nuotaiką ir tampa vienu iš šilčiausių šventinių akcentų.

Kovo 29 d. mokykloje vyko problemų sprendimo diena „KAIP SAVO JĖGOMIS SUKURTI ŠVENTINĘ APLINKĄ?“ Integruotų pamokų metu mokiniai susipažino su Šv. Velykų tradicijomis ir papročiais Lietuvoje, kitose šalyse. Praktinėms užduotims atlikti patys rinkosi priimtinas jiems veiklas, ieškojo idėjų, planavo, kūrė, eksponavo… Refleksijos metu įsivertino save, pasidžiaugė sukurtais darbais, papuoštomis erdvėmis, pasivaišino pačių keptu velykiniu pyragu.

Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė. /V. J. Gėtė/

Bookmark the permalink.