Judumo savaitė 2018

Rugsėjo 16-22 dienomis Europoje vyko judumo savaitė. Prie jos iniciatyvų prisidėjo ir Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro mažieji ugdytiniai:

  •     Rugsėjo 19 dienos saulėtą rytą ikimokyklinio amžiaus ,,Kiškučių“ grupės vaikučiai ir priešmokyklinio amžiaus ,,Smalsučių“ grupės ugdytinių, padedami savo ir auklėtojų iškeliavo pėsčiomis į profesoriaus Kazimiero Baršausko tėviškę. Kelelis neprailgo. Gėrėjomės gamta, džiaugėmės gražiu oru ir visi norėjome kuo skubiau įsitikinti, ar tolimas kelias į mokyklą buvo gamtos mokslų daktarui. Mažiesiems teko pereiti per visą Gižų miestelį. Tai didžiulis iššūkis mažiesiems. Juk teko keliauti kolonoje ir prisiminti saugaus eismo taisykles, pastebėti kelio ženklus. Apžiūrėję prof. Kazimiero Baršausko tėviškę ir truputį pailsėję, su nekantrumu grįžome atgal. Kiekvienas kelionės dalyvis gavo Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtą prizą – balioną.
  • Savanorių klubo merginos Viltė Lazauskaitė ir Gabija Stasiulevičiūtė net keletą dienų iš eilės vedė pradinių klasių mokiniams judriąsias zumbos pertraukas

Zumbai 300x225

Žiūrėti:

Zumba mažiesiems

 

 

 

 

Savaitės metu visiems pakako ir judesio, ir žinių, ir smagių akimirkų.

Visuomenės sveikatos specialistė Reda Tamošaitienė

Bookmark the permalink.