Informuojame apie mokyklos-daugiafunkcio centro reorganizavimą

Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba 2022 m. kovo 25 d. sprendimu Nr. B-TS-1012 davė sutikimą nuo 2022 m. rugpjūčio 31 d.

 REORGANIZUOTI VILKAVIŠKIO  R. ALVITO MOKYKLĄ-DAUGIAFUNKCĮ CENTRĄ, VILKAVIŠKIO R. KETURVALAKIŲ MOKYKLĄ-DAUGIAFUNKCĮ CENTRĄ, PRIJUNGIANT JUOS PRIE VILKAVIŠKIO R. GIŽŲ KAZIMIERO BARŠAUSKO MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO

ir pritarė pastarųjų įstaigų reorganizavimo sąlygų aprašui.

Susipažinti su dokumentais galite čia:

Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2022 m. kovo 25 d. sprendimas Nr. B-TS-1012 „DĖL SUTIKIMO REORGANIZUOTI VILKAVIŠKIO  R. ALVITO MOKYKLĄ-DAUGIAFUNKCĮ CENTRĄ, VILKAVIŠKIO R. KETURVALAKIŲ MOKYKLĄ-DAUGIAFUNKCĮ CENTRĄ, PRIJUNGIANT JUOS PRIE VILKAVIŠKIO R. GIŽŲ KAZIMIERO BARŠAUSKO MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO, IR PRITARIMO REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠUI“

Vilkaviškio r. Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro reorganizavimo prijungimo būdu prie Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro sąlygų aprašas

 

Bookmark the permalink.