Ar esame pasiruošę įgyvendinti atnaujintas bendrąsias programas?

„Geras žmogus negali būti abejingas“ (A. Vasiljevas)

Visi su nerimu laukia rugsėjo 1-osios, nes pradėsime įgyvendinti Atnaujintas bendrąsias programas. Mūsų įstaigos pedagogų bendruomenė tam nuosekliai ruošėsi: dalyvavome įvairiuose mokymuose, buvo suburta komanda, kuri padėjo mokytojams nuosekliai susipažinti su naujais dokumentais, o štai birželio 2 – oje pusėje organizavome idėjų mugę „Galiu dalintis. Atnaujintos BP pamokoje“. Čia mokytojai ne tik dalinosi savo patirtimi (kaip sekėsi įgyvendinti atnaujinto ugdymo turinio elementus pamokoje), bet ir diskutavo grupėse, kuo gali pasidžiaugti, kas jau yra nuveikta ir kas neramina. Daugeliui nerimą kėlė vadovėlių pavėluotas leidimas, tačiau visi priėjome nuomonės, jog vadovėlis – ne pagrindinė mokymo priemonė. Buvo atsakyta ir į kitus klausimus. Džiugu dirbti su tokia geranoriškai nusiteikusia, profesionalia ir gebančia priimti pokyčius didele pedagogų bendruomene. Ačiū visiems, kad nesate abejingi, kad Jums rūpi mūsų vaikų, mūsų šalies ateitis.

                                                                               Direktorė Sidutė Černauskienė

Bookmark the permalink.