Skaitymo iššūkio dalyvių apdovanojimai Gižuose

Rugsėjo 25 d. popietę į Gižų biblioteką buvo kviečiami ne tik įveikusieji vasaros skaitymo iššūkį, bet visi knygas skaitantys ir juos palaikantys. Į renginį atvyko 15 žmonių – 3 mamos, 3 palaikantys ir 9 nusipelniusieji apdovanojimų.

Bibliotekininkė supažindino  su skaitymo iššūkio rezultatais Lietuvoje ir Gižų bibliotekoje. Vaikai buvo pakviesti pažaisti „šaradas“. Kiekvienas turėjo pavaizduoti herojų iš savo skaitytos knygos, o visi kiti spėliojo, kokia tai knyga. Vaikai vaizdavo lėlę iš knygos „Lėlė Aili“, ežiuką iš knygos „Ežys ir ponia“, krokodilą („Madingiausias krokodilas“), lapę (Laimė yra lapė“),  šoko breiką („Berniukai šoka breiką“) ir kt. Susirinkusieji buvo suskirstyti į dvi komandas, vyko viktorina. Abi komandos surinko po vienodai taškų, todėl prizus gavo visi. Galiausiai įteikti akcijos „Vasara su knyga“ diplomai ir prizai. Vaikai iš perskaitytų knygų pastatė bokštą ir stojo bendrai nuotraukai. Neapsieita ir be vaišių. Susėdę prie arbatos ir saldumynų kalbėjomės apie knygas ir kodėl verta jas skaityti.

Bookmark the permalink.