Pažintinė–edukacinė programa „Pažinimo kiemas“

„Kiškučių“ grupės vaikai dalyvavo pažintinėje–edukacinėje programoje „Pažinimo kiemas“.

Pirmiausia vaikai aplankė „Pažinimo kiemą“, kur visus pasitiko du piemenėliai. Jie papasakojo, kad šis kiemelis – vieta skirta ramybei, todėl jame smagu pasvajoti, skaityti eilėraščius, dainuoti daineles..

Toliau vaikai patraukė į „Svajonių sodą“, kur apžiūrėjo kiekvienos klasės pasodintus medelius ir krūmus. Iš jo pasuko link „Vitaminų daržo“, ten sutiko kaliausę, sužinojo kokius naudingus augalus ji saugo.

Čia, šalia daržo, įsikūręs ir „Gyvūnėlių kiemelis“. Svetingai jame vaikus pasitiko šeimininkas. Jis papasakojo apie kiekvieną kiemelyje auginamą gyvūnėlį ir leido juos pamaitinti.

Na, o pati įdomiausia ir maloniausia dalis – pojūčių takas. Kiek džiaugsmo suteikė akmenėlių, rąstų, kankorėžių takelis, kuris nuvedė mus prie šimtametės Liepos…Bookmark the permalink.