„Geri darbai puošia Žemę“

Balandžio 19 d.  buvo vykdomas jau tradiciniu tapęs projektas „Geri darbai puošia Žemę“. Visa mokyklos bendruomenė įsitraukė į aplinkos tvarkymą, naujų edukacinių erdvių kūrimą, sukurtų erdvių tobulinimą. Mokiniai kartu su mokytojais ir ūkinės grupės darbuotojais dirbo pagal iš anksto parengtą planą – kiekvienas žinojo, kur ir ką reikia daryti. Bičiulių klubas „Drauge“, į kurį yra susibūrę tėvai, atnaujino Pojūčių taką. Į projektą įsitraukė ir kaimo bendruomenė – atnaujino savo prižiūrimą teritoriją, sukūrė lauko klasę, kurioje šiltuoju metu mokytojai kartu su mokiniais galės vesti pamokas. Po veiklų visi kartu reflektavome, kokius darbus nuveikėme, kaip sekėsi, kaip padėjome draugams,  kalbėjome apie ateities planus. Po to visi draugiškai valgėme lauke virtą sriubą.

                      Tokių veiklų metu ugdosi bendruomeniškumas, pagalba vieni kitiems, pilietiškumas. Ačiū visiems, geranoriškai prisidėjusiems prie mūsų mokyklos aplinkos gražinimo, edukacinių erdvių puoselėjimo.

Bookmark the permalink.