Apie Europos Sąjungą – linksmai

Gegužės 1 d.  sukako 15 metų, kai Lietuva yra lygiateisė Europos sąjungos narė. O gegužės 9 –oji minima kaip Europos diena. 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras R. Šumanas pateikė idėją apie dviejų Europos valstybių ekonominę sąjungą (Prancūzijos ir VFR). Tai buvo EAPS pradžia.

Šiuo metu Eurpos sąjunga yra dvidešimt aštuonių Europos valstybių ekonominė bei politinė bendrija. 19-oje ES šalių galioja bendra valiuta – euras.

Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje–daugiafunkciame centre buvo paminėta Europos diena. Mokiniams buvo pristatyta leidinių apie ES parodėlė. Vaikai sprendė mokyklos ir kaimo bibliotekininkių paruoštas užduotis, linksmųjų knygelės apie Europos sąjungą personažų Euralijos ir Eurinuko galvosūkius, dėliojo dėlionę „Apie Europos sąjungą  linksmai“. Atlikdami žaismingas užduotis vaikai pagilino savo žinias apie Europos valstybes ir jų ypatumus.

Bookmark the permalink.