Viktorina „Kalbos ir literatūros keliu“

Žodžiai, kaip ir daiktai, – atšimpa ir nusinešioja. Juos reikia galąsti, o prieš ištariant dulkes nušluostyti, kaip nušluostome juos nuo paveikslo. Tad kalbėkime tik dideliais ir labai švariais žodžiais. (Justinas Marcinkevičius)


Kovo 11-ąją – vieno iš svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių – Nepriklausomybės atkūrimo – 30-ąją sukaktį mūsų mokyklos mokiniai paminėjo keliaudami lietuvių kalbos ir literatūros keliu lietuvių kalbos mokytojų organizuotoje viktorinoje. Šiuo renginiu mokyklos bendruomenė užbaigė ir Lietuvių kalbos dienų 2020 renginių ciklą.
Viktorinoje savo žinias, sumanumą  išbandė 5 – 10 klasių moksleiviai. Teko ir mįsles mintis, senolių išmintį prisiminti, galvas palaužyti įrodant bendrinės kalbos išmanymą, savo krašto šviesuolių pažinimą.

Labai malonu, kad renginyje dalyvavo ir mūsų mokinių žinias vertino Gižų bibliotekininkė Nijolė Vaitūnaitienė ir aktyvi  bendruomenės narė Ona Maksvytienė.

Mokyklos direktorė palinkėjo visiems gražios šventės, įteikė padėkos raštus mokiniams ir jų mokytojams, savo darbais garsinantiems mokyklą.

Dėkojame mokiniams už žinias, sumanumą…

Kalba gimtoji – kasdieninė tu duona mums esi,

Kai tariam: motina, gimtinė, dangus – ir mes visi.

(Justinas Marcinkevičius)

Bookmark the permalink.