Susitikimas su senosios Gižų mokyklos mokiniu Vitu Garkausku

Balandžio 1 d., pirmadienį, 7-10 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su buvusiu senosios Gižų mokyklos mokiniu, garbingo amžiaus žmogumi Vitu Garkausku. Gižų senąją mokyklą V. Garkauskas baigė 1958 m. Jų laida buvo tik antroji mokyklos laida. Šis vyriškis atvyko pas mus, kad pasidalintų savo prisiminimais apie tai, kaip sekėsi mokytis senojoje mokykloje, kokių mokomųjų dalykų mokėsi, ką veikdavo mokykloje pertraukų metu, kokie vykdavo tradiciniai renginiai. Mokiniams įdomu buvo klausytis pasakojimų. Mokiniai taip pat pateikė įdomių klausimų pašnekovui. Mokyklos mokiniams labai patiko V. Garkausko pasakojimas apie tai, kaip siekė savo svajonės tapti inžinieriumi, o vėliau dirbo LRT.  Jis parodė puikų pavyzdį mokiniams, kaip  nepaisant laikmečio, įmanoma  teisingai pasirinkti tolimesnį profesinį kelią ir dirbti mylimą darbą. Mūsų mokyklos mokiniai suprato, kad nors ir laikmetis pasikeitė, tačiau visais laikais mokiniai mokykloje buvo žingeidūs, padykę, užsispyrę ir visada siekiantys savo svajonės.  

Istorijos mokytoja R. Rucevičienė

Bookmark the permalink.