Renginys, skirtas mokyklų bendruomenių metams paminėti

2020 – ieji – Mokyklų bendruomenių metai. Jiems paminėti Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciame centre buvo suorganizuota ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių paroda – konkursas „Mes ir mūsų augintiniai“. 

                      Džiugu, jog ekstremali situacija šalyje nebuvo kliūtis mūsų mažiesiems kūrėjams ir juos ruošusiems pedagogams, mat piešinių sulaukėme išties daug: iš Vilkaviškio vaikų lopšelių-darželių „Eglutė“ ir „Buratinas“, Kybartų vaikų lopšelių-darželių „Kregždutė“ ir „Ąžuoliukas“, Virbalio pagrindinės mokyklos, Alvito ir Gižų Kazimiero Baršausko mokyklų-daugiafunkcių centrų. Visų akį džiugino piešinėlių spalvingumas, nuoširdumas ir laki vaikučių vaizduotė. Smagu, jog sulaukėme svečių iš Vilkaviškio ir Alvito birželio 19 d. baigiamajame renginyje. Savo atžalas atlydėjo ir dalis tėvelių. Pradžioje vaikai lankė parodą. Gera buvo žiūrėti, kaip jie apžiūrinėjo savo ir kitų darbus, juos vertino ir analizavo, kėlė klausimus ir diskutavo su savo mokytojais. Po to vaikams edukacinę programą „Pažinimo kiemas“ pravedė 2 piemenėliai bei gyvojo kampelio šeimininkas Leo. Gera buvo žiūrėti, kaip vaikai su šypsena veide grojo lazdelėmis ir akmenėliais, žaidė žaidimus, išbandė „Pojūčių tako“ malonumus bei susipažino su sodo bei daržo augalais, gyvojo kampelio augintiniais: fazanais, balandžiais, vištomis bei triušiais. Ypač vaikams įspūdį paliko daržo sargė Kaliausė, giedorius gaidys, kuris savo kakariekavimu išlydėjo vaikus iš kiemo.

                     Po linksmybių atėjo metas apdovanojimams. Vaikučiai buvo vertinami 3 – jose amžiaus grupėse: 2-3 metų, 4-5 metų ir priešmokyklinio ugdymo. I, II ir III laipsnio diplomai iškeliavo į Alvito mokyklą-daugiafunkcį centrą, Vilkaviškio vaikų lopšelį-darželį „Eglutė“, Virbalio pagrindinę mokyklą, Kybartų vaikų lopšelį-darželį „Kregždutė“, Vilkaviškio vaikų lopšelį-darželį „Buratinas“ bei pasiliko Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciame centre. Ypač vaikai džiaugėsi balionais ir galimybe pasirinkti labiausiai patinkantį. Po renginio visi vaišinosi mokytojos Editos keptu pyragu ir naminiu kompotu.

                      Tą dieną didžiulė Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro teritorija prisipildė vaikiško juoko ir nuoširdaus bendravimo, bedruomeniškumo. Džiaugėsi mokytojai matydami laimingus ir praturtėjusius savo vaikus

Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Agnė Arbataitienė

Bookmark the permalink.