Problemų sprendimo diena „Augu sveikas”

Spalio 25 d. centro pradinukai dalyvo problemų sprendimo dienoje „Augu sveikas“. Dalyvaudami įvairiose praktinėse patirtinėse veiklose vaikai suprato, kad judėjimas, sveika mityba, gera psichologinė savijauta daro didelę įtaką jų sveikatai.  

      Mokiniai gamino sveikus patiekalus. Pirmokai vėrė iš vaisių „Vitaminų vėrinukus“. Antrokai pjaustė daržoves ir sudėliojo  „Sveikuolių spalvų mozaiką“. Trečios klasės mokiniai su mokytoja Egle kepė desertą „ Obuolius su varške“. Ketvirtokai paruošė duonos sumuštinius su kanapių sėklomis. Buvo labai skanu, o svarbiausia – sveika! Pas trečiokus ir antrokus svečiavosi Tomos mama. Ji ūkininkė, augina karves, iš pieno gamina sūrius. Ji vaikams papasakojo apie savo darbus, pavaišino savo gamintais sūriais.

       Mokyklos kieme kiekviena klasė ieškojo „Sveikuolių lobio“, kurį po to reikėjo pasidalinti, pademonstruojant daržovių plovimo, skutimo, pjaustymo įgūdžius.   Turbūt daugiausiai energijos ir emocijų vaikai išliejo sporto salėje, kur vyko Ąžuolo mankšta, Linksmosios estafetės su gamtos gėrybėmis (moliūgais, gilėmis, kaštonais). Tuo metu tėveliai išskaptavo moliūgus .Jie tapo tikrais meno kūriniais. Ši diena užbaigė mėnesį trukusį  respublikinį projektą „Olimpinis mėnuo“. Visi mokiniai buvo apdovanoti „Olimpinio mėnesio“ dalyvių diplomais.

       Šio projekto metu, keturias savaites, pradinukai atliko įvairias užduotis, susijusias su fiziniu aktyvumu, sveika mityba, vaiko gerove ir ekrano laiku. Mokiniai sportavo su Ąžuolu Galinguoju. Amis Kilniaširdis mokė vaikus sveikai maitintis. Su Una Superbičiule mokėsi kalbėti apie savo jausmus ir išgyvenimus.  O nauja bičiulė Luka Kibirkštis mokė vaikus saugiai naudotis mobiliais telefonais, kompiuteriais, televizoriais. Šaunu, kad į projektą įsitraukė ir tėveliai. Būtinai dalyvausime šiame projekte ir kitais metais.

                                                                                    Pradinių klasių mokytojos.

Augu sveikas 10
Augu sveikas 2
Augu sveikas 3
Augu sveikas 4
Augu sveikas 5
Augu sveikas 6
Augu sveikas 7
Augu sveikas 8
Augu sveikas 9
Augu sveikas 11
Augu sveikas 12
Augu sveikas 13
Augu sveikas 14
Bookmark the permalink.