Paminėjome poeto Pauliaus Širvio 100-ąsias gimimo metines

Mylimas, giriamas, gerbiamas, laukiamas ir… „velnioniškai vienas“. Poetas iš Dievo, Lietuvai palikęs daug daugiau, nei ji jam dovanojo. Jo kūryba ir gyvenimas – be pabaigos. Iki šiol per visą Lietuvą skamba pagal jo eiles kurtos dainos, jo poeziją skaito ir kaimo žmogus, ir miestietis. Visi, neabejingi literatūrai. Džiugu, kad skaitančių ir mylinčių Pauliaus Širvio kūrybą yra ir mūsų mokykloje. Drauge su Gižų biblioteka buvo organizuota literatūrinė – muzikinė popietė  ,,Ir nusinešė saulę miškai“, skirta poeto 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Bibliotekos vedėja Nijolė Vaitūnaitienė ir renginių organizatorė Rūta Raškauskienė papasakojo apie poeto gyvenimą, Gižų vokalinis ansamblis ,,Rausvė“ padainavo dainų pagal poeto žodžius. Ir, žinoma, kaipgi be poezijos? Širvio eiles skaitė mokyklos direktorė Sidutė Černauskienė, bibliotekininkė Irma Galeckienė, aštuntokai Lukas, Linas, Tomas ir Aivaras.

Bookmark the permalink.