Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą

Vasario 7 d. mūsų mokykloje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų  pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso ,,Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“ I-asis etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Visi pradinių klasių mokiniai stengėsi kuo dailiau parašyti konkurso organizatorių pateiktus tekstus apie knygą. Iš kiekvienos klasės atrinkome geriausiai vertinimo kriterijus atitinkančius darbus.  Dailiausiai ir be klaidų parašyti 1 kl. mokinės Tėjos Ašipauskaitės, 2 kl. – Monikos Navikaitės, 3 kl. – Medos Navikaitės ir 4 kl. mokinio Mykolo Kiverio darbai. Šių mokinių dailyraščiai keliauja į  antrąjį konkurso etapą.

 Linkime jiems sėkmės!

                                                                                         Pradinių klasių mokytojos

Bookmark the permalink.