„JOS VARDAS SKAMBA MŪSŲ ŠIRDYSE“

                         Vasario 14 d. kartu su Gižų bendruomene šventiškai paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Į popietę, skirtą vasario 16-ajai, kuri vyko Gižų kultūros namuose, susirinko mokiniai, jų  tėveliai, mokytojai, seniūnijos gyventojai. Scenoje skambėjo mokinių skaitomi posmai, buvo šokami šokiai, lietuviškomis dainomis džiugino Marijampolės PRC liaudiškos muzikos ansamblis „Skraja“ ir naujai susikūręs Gižų vokalinis ansamblis. Popietėje svečiavosi savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei administracijos direktorius Vitas Gavėnas.

              Džiugu, kad tokios šventės mus vienija, ugdo patriotiškumo jausmus, moko būti atsakingais ir aktyviais bendruomenės nariais.        

                                                                                       Rūta Raškauskienė, renginių organizatorė

 

Bookmark the permalink.