Išvyka į Vilkaviškio rajono priešgaisrinę tarnybą

    Saugumo  mokėsi trečiokai ir ketvirtokai nuvykę į Vilkaviškio priešgaisrinę gelbėjimosi tarnybą. Išklausė mokymus, patarimus, kaip elgtis įvairiose situacijose, kur ir kada kreiptis pagalbos, susipažino su gaisrininko profesija. Ypač mokiniai noriai domėjosi praktine veikla. Jie galėjo pasėdėti gelbėtojų automobilyje, apsirengti gaisrininko aprangą,  pakilnoti priemones, kurios naudojamos gesinant gaisrą ir gelbstint gyvybes.

       Ugnis – jaukumo simbolis. Ji mus sušildo, pamaitina. Niekas negali jos pakeisti. Tai dar pirmykščių žmonių atradimas, pakeitęs  gyvenimą. Ugnis padėjo apsiginti nuo žvėrių, teikė sveikesnį maistą, šviesą ir šilumą. Taigi pats svarbiausias išradimas, be kurio negalėtų išgyventi žmogus yra ugnis. Kartais ugnis tampa mūsų priešu. Žmonės jos visiškai neatsisakys, reikia tik tinkamai mokėti elgtis.

      Būkime saugūs su ugnimi patys ir apsaugokime šalia esantį.

             Pradinių klasių mokytoja Dalia Eikelienė

Bookmark the permalink.