Išbandysime mokinių maitinimą švediško stalo principu

👏Naujieji metai prasideda nuo gerų žinių vaikams, kurie pagal priešmokyklinio ugdymo programą ugdosi mūsų centre.
Iki šiol nemokamas maitinimas buvo skiriamas tik nepasiturinčių šeimų vaikams, tačiau nuo 2020 m. sausio mėnesio, priešmokyklinukai pietaus nemokamai neatsižvelgiant į šeimos pajamas. Be to, maitinimas vyks kiek kitaip – dalinės savitarnos (švediško stalo) principu.
Dalinis švediškas stalas reiškia, kad priešmokyklinukai galės patys įsipilti sriubos, pasirinkti kokių daržovių, salotų ir kiek nori. Tai ugdys savarankiškumo, savitarnos, kultūringo maitinimosi įgūdžius.

❗️Jau nuo pirmadienio bus galima užpildyti prašymą pas priešmokyklinukų auklėtoją E. Plečkaitienę.
Kviečiame kuo skubiau tai padaryti ✅

Bookmark the permalink.