Ir vėl Rugsėjo 1-oji – gera kartu

Rugsėjo pirmosios skambutis vėl sukvietė tęsti kelionę po nepaprastą žinių šalį,  patirti pažinimo džiaugsmą, atrasti tikrąją draugystę. Rugsėjo 1-oji – tai turbūt pati svarbiausia kiekvieno mokinio, mokytojo, tėvelio bei mokyklos bendruomenės gyvenimo diena. Ši šventė skelbia, jog prasideda nauji mokslo metai, o su jais prasideda ir nauji iššūkiai. 

Nuo pat ryto mokinukai su  rudeniškomis puokštėmis rinkosi į mokyklą. Truputį nedrąsiai, neramiai, nes taip seniai čia buvo.

Šventė prasidėjo  parapijos bažnyčioje. Visi, sudalyvavę šventose mišiose, išklausę klebono pamokslą, skubėjo į mokslo ir žinių dienos renginį, kurį vedė Rapolas Bitinas  ir pavaduotoja Indrė Markevičienė. Tradiciškai buvo pakelta mokyklos vėliava,  sugiedotas Lietuvos himnas. Visus maloniai pasveikino direktorė, kuri palinkėjo visiems turiningų, bendruomeniškų metų, gražiais palinkėjimais pasidalino ir kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Svirupskienė. Savo linksma dainele visus pradžiugino Gabija Luišytė. Direktorė ir dešimtos klasės mokiniai pirmokėliams įteikė mokyklos ir UAB „Saugaus Darbo Garantas“ dovanėles.  Šių metų pirmokėliai  kartu su savo tėveliais svajonių sode pasodino savo medelį, kurį turės prižiūrėti visus metus, kol mokysis šioje mokykloje. Į dangų pakilo pirmokėlių ir jų tėvelių svajonės, kurios būtinai turi išsipildyti.

 Lai šiais metais pildosi visų mokyklos bendruomenės narių  norai ir svajos.

 Visiems sėkmingų mokslo metų !!!

Bookmark the permalink.