Diskusija ,,Mokinio teisės ir pareigos“

Kiekvienas mokinys, turi teisę mokytis, gyventi šeimoje , augti sveikas, būti saugus ir džiaugtis laiminga vaikyste, tačiau mokinys turi ir pareigas, kurių turi laikytis besimokydamas mokykloje. Todėl šiandien su 3 ir 4 klasės mokiniais diskutavome apie jų teises ir pareigas mokykloje. Mokiniai labai aktyviai dalyvavo diskusijoje ir įrodė, kad tikrai žino daug pareigų, tačiau jiems sunkiai sekasi jų laikytis. O, kad nepamirštų ir prisimintų, abiejų klasių mokiniai į balionus užrašė pareigas, apie kurias diskutavome, tada suklijavo į lapą, pasikabino savo kabinete ir pasižadėjo, kad šių pareigų pasistengs laikytis, o jei pamirš, pasiskaitys ir prisimins.

                                                                                      Diskusiją vedė – socialinė pedagogė

                 

Bookmark the permalink.