Dėkoju

„Gyvenime svarbu padaryti ką nors išliekančio, bet tai matuojama ne apdovanojimais, o atgarsiu būsimose kartose, apie kurį šiandien nieko tikro negalime pasakyti“ (Poetas Tomas Venslova)

Jau išsisklaidė mūsų įstaigoje šventinio, jubiliejinio renginio garsai, nuoširdžių pokalbių šnabždesys.

Šiandien labai noriu padėkoti visiems svečiams – Lietuvos Respublikos Seimo nariams Algirdui Butkevičiui ir Kęstučiui Smirnovui, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui Vitui Gavėnui, jo pavaduotojai Daiva Riklienei, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Almai Finagėjevienei, KTU rektoriui Eugenijui Valatkai, prof. K. Baršausko sūnui Petrui Baršauskui, kitų rajono švietimo įstaigų vadovams – už nuoširdžius sveikinimus, palinkėjimus, už prasmingus, padrąsinančius, įkvepiančius žodžius.

Norisi padėkoti Gižų seniūnui ir Gižų kaimo bendruomenės žmonėms už tiesioginę pagalbą, palaikymą, kad rengiantis šiai šventei dar geriau vieni kitus pažinome, išmokome patikėti ir pasitikėti vieni kitais.

Dėkoju ir buvusiems mokytojams, mokiniams, mokyklos vadovams už pasidalijimą savo brangiausiu turtu – prisiminimais; už dalyvavimą, apkabinimus ir šypseną. Be jūsų, mielieji, nebūtų tos šventinės nuotaikos, to šurmulio, kurį gali sukelti tik artimi žmonės.

Ypač dėkoju visai mokyklos bendruomenei už sutelktumą, gebėjimą prisiimti atsakomybę ir kūrybiškumą.

NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS, KURIE TĄ SVARBIĄ MUMS DIENĄ BUVOTE ŠALIA.

                                                                                Direktorė Sidutė Černauskienė

Bookmark the permalink.