,,Ateik ir įveik! ‘‘ – bėgimas, skirtas prof. K. Baršauskui atminti

Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro  mokiniai dalyvavo  masiniame renginyje „Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu Kauno technologijų universiteto sporto ir sveikatingumo centras sukvietė bėgimo entuziastus 2019 m. rugsėjo 14 d. į 21-ą kartą vykstantį visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti. Mūsų mokykla-daugiafunkcis centras, kaip įstaiga, pavadinta profesoriaus Kazimiero Baršausko vardu ir mokykla – KTU partnerė aktyviai atsiliepė į šį kvietimą. Šeštadienio rytą būrys jaunųjų mokyklos- daugiafunkcio centro bėgikų išvyko į Kauną.

Iš pradžių mokinius nustebino trasa –  centro bėgikams teko įveikti 1,3 km trasą su kliūtimis. Tai nebuvo lengva, bet įdomu,  pakeliui mokiniai susidūrė su  smagiomis kliūtimis ir iššūkiais. Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką, buvo įteikti medaliai. Greičiausias iš mūsų komandos buvo 6 klasės mokinys Robertas Kardoka. Jis iš 200 dalyvių atbėgo septintas.

Renginio metu neteko nuobodžiauti. Dalyviams buvo siūlomos įvairios sporto ir sveikatingumo veiklos, veikė nemokama pramoginė erdvė, visi vaišinosi ledais. Tai buvo ne tik sportinės varžybos dėl geriausio rezultato, bet ir puikus laiko praleidimas su bendraminčiais,  nauji potyriai ir atradimai. O svarbiausia, jog tai buvo išskirtinis renginys  apdovanojęs nepaprastai geromis emocijomis.

Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro                        kūno kultūros mokytoja Jūratė Žilinskienė

bėgikų komanda
Bėgikų komanda
Bėgimo tyrasa 1
Įveikta trasa
Bookmark the permalink.