Aš noriu būti sveikas

 Ikimokyklinio ugdymo „Kiškučių“ ir priešmokyklinio ugdymo  „Smalsučių“ grupėse buvo vedamos pamokėlės tema „Aš noriu būti sveikas“. Pamokėles vedė mokyklos socialinė pedagogė. Vaikams buvo pasakojama apie alkoholio ir rūkymo žalą sveikatai. Buvo kalbama rūkymo ir alkoholio poveikį žmogaus sveikatai, apie tai, kokius žmogaus kūno organus jie pažeidžia. Su mokiniais aptarėme „saugias“ ir „nesaugias“ situacijas. Diskutavome apie tai ar buvo kada nors susidūrę su tokiomis situacijomis, kaip jiems siūlo daryti tai ko jie nenori daryti, taip pat, aptarėme, kaip teisingiausiai pasielgti tokiose situacijose. Vaikams buvo duodamas patarimas, kad susidūrus tokiose situacijose, kur siūlo daryti tai, ko jie nenori daryti, visuomet jie gali pasakyti žodi „NE“.

Bookmark the permalink.