Apie dalyvavimą Menų šventėje

Rugsėjo 27 dieną šešios mūsų mokyklos mokinės – Samanta Blaudžiūnaitė, Kotryna Kaminskaitė, Viltė Lazauskaitė, Gabija Stasiulevičiūtė, Justė Kaminskaitė, Oresta Lazauskaitė – ir aš, dailės mokytoja, dalyvavome Meno dienoje „Pasaulis kitaip“, kuri tradiciškai vyksta Šakių „Varpo“ mokykloje.

Džiaugiamės galėję pažinti kitos mokyklos gyvenimo pulsą, tradicijas ir aktyviai dalyvauti tikrose kūrybinėse dirbtuvėse. Kūrybiniame procese mes sėkmingai pritaikėme savo žinias, kūrybinius įgūdžius, patirtis. Dirbdamos grupėse įgyvendinome savo ir komandos idėjas, kūrėme sieninės tapybos kūrinį, tapėme ant įvairiausių daiktų, baldų, putplasčio, kartono….

Spalvingos, aktyvios dienos veikla buvo pilna  nuoširdaus bendravimo, naujų įspūdžių, patirčių, emocijų  ir kūrybiškumo. Gera būti tarp bendraminčių, kurti ir džiaugtis savo atliktu darbu.

 „Tik kuriantis žmogus yra gražus. Viskas nuo kiekvieno vidinės gyvatos pareina, reikia neprarasti ir šventnamį savyje turėti, nuo to visa tauta šviesėja ir stiprėja…“ (Vydūnas)

Dailės mokytoja Virginija Armanavičienė

Bookmark the permalink.